SmartHR latvija 2021. gada skatītāko video
1.vieta
2021. gada 26.augustā norisinājās "SmartHR" komandas rīkotais ikmēneša vebinārs "CompenBen 2.0" par atalgojumu un papildus labumiem.

Ingrīda Rone ( TET Cilvēkresursu un vides dienesta direktore) un Anda Mūrniece ( Vides pieredzes vadītāja) dalās ar savu pieredzi prezentācijā "Dzīve TET – brīvības un atbildības virpulī ".
Lai izmantotu iespējas, ko dzīve sniegusi pēdējā 1.5 gada laikā, ir nepieciešamas izmaiņas ne tikai personīgajos paradumos, bet arī vadītāju un uzņēmuma kopumā darba organizācijā. Vai darbs no jebkuras vietas pasaulē ir super iespēja vai mocības? Vai bezpapīru birojs un zaļā domāšana ir "izredzētajiem" vai katram? Pastāstīsim par to, ko darām, kādi ir ieguvumi un grūtības, ar ko saskaramies, un sajūtas, kuras iegūstam.
Ingrīda Rone
TET Cilvēku un vides dienesta direktore
Anda Mūrniece
Vides pieredzes vadītāja
Vēlies redzēt šī un citu vebināru video ierakstus? Dodies uz SmartHR.Digital

"Compenben 2.0" Vebinārā ar pieredzi dalījās:

Pasaki, kura tēma Tevi vēl ieinteresēja un saņem īpašo piedāvājumu!
Mūžu dzīvo, mūžu mācies!
Par SmartHR Latvija
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.
Gudrai cilvēku vadībai ir stratēģiski nozīmīga loma ikviena biznesa attīstībā. SmartHR mērķis ir radīt atvērtu vidi, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi cilvēku vadībā un attīstībā. Mūsu misija ir iepazīstināt ar aktuālām tendencēm, rīkiem un teholoģijām, radot impulsu organizācijām attīstīties. Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.