Uzņēmums, kas maina ieradumus!

Mēs ticam, ka cilvēkiem, mainot ieradumus un attieksmi, ir iespējams mainīt savus un uzņēmuma rezultātus. Tieši tāpēc mēs esam kompānija, kas strādā ar pieredzes izglītības metodēm un nestandarta risinājumiem. Mēs strādājam trīs virzienos – Biznesam. Komandai. Līdzsvaram. Mūsu vērtība ir "izaugsme", un tādēļ mēs turam roku uz tendeču pulsa un vienmēr sākam ar mūsu klientu vajadzību izpēti.
Galvenie darbības virzieni
Biznesam
Komandai
Līdzsvaram
 • Mēs veicam uzņēmuma
  esošās situācijas novērtējumu
 • Veicam individuālās konsultācijas, koučinga, supervīzijas sesijas
 • Vadām treniņus (vadītājiem, pārdevējiem, projektu vadītājiem, klientu servisa speciālistiem u.c. )
 • Izstrādājam individuālus risinājumus
 • Nodrošinām aktīvus komandas saliedēšanas un motivācijas treniņus
 • Organizējam uzņēmuma iekšējās un publiskās konferences
TRAINING LAB MEISTARKLASES
Meistarklases ir kompakts mācību formāts, kura ietvaros nepieciešamo zināšanu un iemaņu esenci var apgūt gan virtuāli, gan klātienē. Meistarklases visbiežāk ietver arī jautājumu un atbilžu sesiju ar meistarklases vadītāju aktuālāko jautājumu padziļinātai apspriešanai. Meistarklases vada gan Training Lab treneri, gan citi mūsu pieaicināti eksperti.
TRAINING LAB TRENIŅI (GAN KLĀTIENES, GAN ONLINE)
Rīkojam gan klātienes, gan online treniņus, kā arī vebinārus, kas tiek īpaši un individuāli pielāgoti klienta vajadzībām. Piedāvājām arī atvērtos treniņus - meistarklases, kurās var piedalīties jebkurš interesents, piemēram, par šādām tēmām - "Vadītājs-darītājs", "Nevardarbīgā komunikācija", "Laika plānošana".
TRAINING LAB TEAM BUILDING UN UZŅĒMUMU PASĀKUMI - KONFERENCES
Mūsu kaislība ir komandas gara un mikroklimata uzlabošana un līdz ar to piedāvājam uzrīkot un novadīt uzņēmumu komandas team building pasākumu un mini konferences.
TRAINING LAB INOVĀCIJAS
Inovāciju jomā, mēs strādājām pie e-vides apmācību izstrādes, piedāvājam treniņu tumsā, maņu treniņus, kā arī papildinam treniņus ar koncentrēšanās un MUSE tehnoloģiju, kas attīsta apzinātību, spēju vadīt savu prātu un samazināt stresa līmeni.
TRAINING LAB TRENERI
Viena no mūsu komandas svarīgākajām sastāvdaļām ir mūsu izaugsmes treneri, kuri izmanto savas zināšanas, nereti apgūtas visapkārt pasaulei, un pieredzi, lai rastu īstos risinājumus un spētu palīdzēt tieši Tavai komandai apgūt nepieciešamās prasmes.

Mūsu treneri ir uz risinājumiem orientēti un strādā ar pārliecību, ka vislabāk iemācās tie, kas dara!
Sazinieties ar mums
 • Ivars Juškēvics
  Uzņēmuma Training Lab valdes loceklis
  Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību "procesoros", uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas balstās uz vadības praktisko pieredzi 20 gadu garumā, un rezultējusies arī SIA "Training Lab" apgrozījuma divkāršošanu 2017.gadā.

  Galvenās tēmas, kuras tiek vadītas, ir komandas sadarbības, saskarsmes, emociju vadības, personīgās efektivtātes un vadītāju apmācības, pieredzes izglītības treniņi ar inovācijām (VR u.c.). Individuālās konsultācijas ar koučinga elementiem ir otrs svarīgākais virziens ar mērķi palīdzēt Biznesa personībām atraisīt savu potenciālu un sasniegt savus mērķus.

  Pēdējo 6 gadu laikā, Ivara personīgās izaugsmes, vadības, pārdošanas un komandas attīstības treniņus un uzstāšanās ir apmeklējuši vairāk, kā 5000 dalībnieki.

  Starp Ivara klientiem var minēt tādus savas nozares vadošos uzņēmumus kā: Grindeks, Mobility Latvia (Europcar), Veselības ministrija, Konekesko, Stokker, Teva, Saldumu Tirdzniecība, Agrimatco, Talsu ATU, A/S Diāna, restorānu tīkls KID un Steiku Haoss, Citadele, VAS CSDD, Olainfarm, Strabag, Saldus Ceļinieks, Latvijas Gāze, Wurth, Magma, Loreal, Mc Donalds, ECO Baltija Grupa, Pata AB, Neste, Drogas, LMT, UPB u.c.

  +317 29 443 899

  ivars@traininglab.lv
 • Elīna Pelčere
  Uzņēmuma Training Lab valdes locekle
  Elīna ir "sales addict" un koučs pēc savas pārliecības un dzīvesveida. Personīgais pārdošanas rezultāts tiek kāpināts katru gadu 40-60% robežās. 2017. pieņēma izaicinājumu kāpināt arī uzņēmuma Training Lab apgrozījumu 2x, kas arī izdevās, ierindojot Training Lab TOP 3 Latvijā. Pirmā trenere Latvijā, kura aizsāka tumsas apmācības komandām.

  Galvenās tēmas, kuras tiek vadītas ir komandas sadarbība, komunikācija, konfliktu risināšana, kompetenču izstrāde, individuālais un grupu koučings, kā arī individuālā un grupu supervīzija. Regulāri tiek meklēti neordināri risinājumi un metodes, kas palīdz procesa laikā aizrauties un pietuvoties īstajām atbildēm, piemēram, koučings ar biznesa rūnu elementiem, personīgās finanses nefinanšu cilvēkiem, apmācības tumsā un citas aizraujošas aktivitātes.

  Starp Elīnas klientiem var minēt Swedbank, Latvenergo, Drogas, TV Play Baltics, Agrochema Latvija, Citadele, Koblenz, Data Factories, REHO, BRC, DEAC, M50, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija, ATEA, InfoEra, SexyStyle, Linas Agro, Tehauto, Binders, Roche Latvija, Zentiva, Sadales Tīkls, kā arī atsauksmes no individuālajām sesijām var apskatīt http://pelcere.lv/#atsauksmes

  +317 22 122 567

  elina@traininglab.lv