Triviums attīsta cilvēku un organizāciju kompetences biznesa, personāla vadības, pārdošanas, klientu servisa un komunikāciju jomās no 2000.gada.

Organizē gan atvērtos kursus, gan mācības uzņēmumos, veidojot īpaši pielāgotus risinājumus. Sniedz vadības konsultācijas, organizē mācību pasākumus.

" Esam pārliecinājušies, ka cilvēki vislabāk mācās līdz-darbojoties un līdz-domājot, nebaidoties izmēģināt ko jaunu, kļūdīties un meklēt risinājumus. Savos kursos aicinām diskutēt, praktiski darboties un izmēģināt jaunus rīkus pieredzējušu profesionāļu vadībā. Mūsu pasniedzēji ir cilvēki, kas ne tikai zina, KĀ, bet prot to iemācīt arī citiem. Esiet prasīgi – mēs strādājam jums! "


Inese Kuka


TRIVIUMS valdes locekle un klientu attiecību direktore
RISINĀJUMI
Palīdz plānot uzņēmuma stratēģisko attīstību, īstenot pārmaiņas un pilnveidot darba efektivitāti un produktivitāti.

Stratēģiskā plānošana, Uzņēmumu efektivitātes veicināšana, Pārmaiņu vadība, Procesu vadība

Īsteno sadarbības un saliedēšanas treniņus uzņēmumu komandām, organizē uzņēmumu iekšējās konferences un pasākumus.
Palīdz izvērst mācību vajadzības un iesaka piemērotākos risinājumus kompetenču attīstībai.

Vadītprasmes, Komunikācija, Pārdošana, Klientu serviss, personisko resursu attīstība, iekšējie treneri, projektu un procesu vadība.

Inese Kuka
TRIVIUMS valdes locekle un klientu attiecību direktore
Inesei ir vairāk kā 15 gadu pieredze dažādu mācību risinājumu veidošanā vadības, pārdošanas un komunikāciju jomās.

Savā praksē daudzkārt pārliecinājusies, ka gudrs un mērķtiecīgs ieguldījums darbinieku attīstībā pozitīvi ietekmē uzņēmumu/organizāciju rezultātus .

Precīzi nosakot sasniedzamos mērķus, izvēloties interaktīvas un iesaistošas metodes, iespējams panākt tūlītējas izmaiņas, kas veicina cilvēku produktivitāti, ceļ motivāciju un paaugstina uzņēmuma konkurētspēju.

Kā uzņēmuma dibinātāja lepojas ar TRIVIUMS spēju piesaistīt augstākās raudzes ekspertus un pasniedzējus, kas ļauj piedāvāt klientiem labāko.

Par savu misiju uzskata pozitīvas, uz sadarbību un attīstību vērstas biznesa un organizāciju vides veicināšanu Latvijā
+ 371 29441123
inesek@triviums.lv