Radīts uzlīmju komplekts Covid-19 drošam birojam

Atsaucoties uz Veselības ministrijas galvenā infektologa, profesora Uga Dumpja tvītu par nepieciešamību sadarboties ar privāto sektoru un meklēt inovatīvus risinājumus drošībai darba vietās, radīts jauns produkts Covid-19 drošam birojam.

Uzlīmju komplekts "Kolektīvās drošības programma" ir pirmais produkts motivējošo biroja uzlīmju zīmolam "Carrots and Stickers", kurā apvienojušies kustības "Smart HR Latvija" radītājs Juris Zalāns un SIA "Poligrāfijas aģentūras" īpašnieks Armīns Urbergs.
Šobrīd sabiedriskās vietas, tajā skaitā biroji, slīgst apdrukāto lapiņu un stīpaino līmlentu jūklī. "Carrots and Stickers" radītais risinājums derēs ikvienam birojam, kas vēlas informēt savus darbiniekus par drošības pasākumiem vienotā vizuālā risinājumā un veltīt šim mērķim saprātīgu budžetu.
Analizējot pieprasījumu tirgū, saskatījām iespēju, kā cilvēkiem pasniegt pandēmijas ierobežojumus pozitīvā un viegli saprotamā valodā ar ilustrācijām. Būtu teicami, ja visa sabiedrība veltītu laiku, lai iepazītos ar Latvijas un starptautisko institūciju rekomendācijām, tomēr realitātē redzam, ka jāmeklē radošāki risinājumi, kas pievērstu uzmanību mūsu paradumiem un uzvedībai ikdienā.
Armīns Urbergs, SIA "Poligrāfijas aģentūras" īpašnieks
Saslimstības rādītāji darba vidē saglabājas diezgan augsti. Vīrusi var atrasties uz bieži aiztiktiem biroja priekšmetiem - kopētājiem, kafijas automātiem, tāpat īpaša uzmanība jāpievērš vietām, kur notiek pulcēšanās - sanāksmju telpas, virtuves u.c.
Ikvienu komandu ir nepieciešams vadīt un motivēt jauniem mērķiem. "Carrots and Stickers" piedāvā sasniegt vēlamo rīcību ar lipīgu burkānu - uzlīmju palīdzību. Drīzumā motivējošo biroja uzlīmju klāstā parādīsies nākamie produkti.
Juris Zalāns, "Smart HR Latvija" radītājs
Uzlīmju komplekti pieejami trīs dažādu izmēru biroju telpām latviešu un angļu valodās. Uzņēmumiem, kuri vēlas uzlīmes piemērot atbilstoši korporatīvajai identitātei vai papildināt tās ar logo, ir pieejams arī šāds papildus pakalpojums.
Raksts tapis sadarbībā ar Poligrāfijas Aģentūru