Ilgtspējīga aktīvuma platforma
Walk15 ir ilgtspējīga aktīvuma platforma, kas paredzēta uzņēmumiem, komandas motivēšanai, kā arī veselības un ilgtspējas mērķu sasniegšanai.

Izmantojot soļu izaicinājumus, soļu naudas maku un pastaigu maršrutu funkcijas, Walk15 palīdz iesaistīt vairāk nekā 50% uzņēmuma darbinieku.

Nosakiet sociālo ietekmi un izmantojiet datus ESG un ilgtspējas atskaitēs.
1300+ uzņēmumi jau iesaista darbiniekus ar Walk15 palīdzību!
Parduotuvių tinklas IKI
Swedbank
Bitė
ThermoFisher Scientific
SEB Bankas
ERGO
Kā darbojās Walk15 platforma?
 • Ļauj viegli izveidot soļu izaicinājumus visa gada garumā
 • Vēl vienkāršāk aizpildiet uzņēmuma ESG atskaites
 • Darbojas visur, 26 valodās
Izveidojiet soļu izaicinājumu.
Tas aizņems tikai 5 minūtes!
Pievienojieties izaicinājumam.
E-pastā saņemsiet pieslēgšanās instrukciju, saiti
izaicinājuma rediģēšanai un rēķinu apmaksai.
Uzaiciniet komandu pievienoties
izaicinājumam.
Komandai būs tikai jānoklikšķina uz saites vai
jānoskenē QR kods.
Motivējiet – izaicinājumā sakrātie soļi
var tikt pārvērsti soļu valūtā.
Dalībnieki, kas pievienosies izaicinājumam, par
sakrātajiem soļiem varēs norēķināties uzņēmuma
soļu valūtā. Piemēram, par sakrātajiem soļiem
iegādāties uzņēmuma eko džemperi vai citu
labumu, kuru nodrošina uzņēmums.
Vai arī saņemiet personalizētu izaicinājuma piedāvājumu uzņēmumam 1 stundas laikā
Palīdzēsim jums atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem
 • – Magebit
  Darbiniekiem ļoti patika šis izaicinājums, noteikti kad būs siltāks ņemsim vēlreiz - bija tiešām liela motivācija un apņemšanās cilvēkiem, kuri arī strādā no mājām vakaros iziet pastaigāt, lai apdzītu cilvēku sev priekšā. Patika, ka ļoti viegli varēja sekot līdzi kurš ir kurā vietā, cik tev soļi trūkst līdz nākamajai vietai. Visiem ļoti šis patika!
 • – Olainfarm
  "Olainfarm" Grupas 30 dienu soļu izaicinājuma mērķis bija iesaistīt un saliedēt mūsu vairāk nekā 2000 kolēģu lielo komandu. Rosinājām savus darbiniekus ikdienā ieviest veselīgus paradumus un vairāk kustēties. Walk 15 digitālais risinājums palīdzēja iesaistīt darbiniekus ne tikai no "Olainfarm", bet arī meitas uzņēmumu "Silvanols", "Tonus Elast", "Latvijas aptieka", "Klīnika DiaMed" un "OlainMed" komandas, kā arī tūkstošiem kilometru attālo pārstāvniecību - Mongolijas un Uzbekistānas kolēģus. Mūsu izvirzītais mērķis bija apiet apkārt zemeslodei jeb noiet 50 miljonus soļu. Līdz mērķa sasniegšanai gan nedaudz pietrūka, bet iknedēļas uzvarētāju noteikšana un apbalvošana, kas motivēja iesaistīt arvien vairāk kolēģu, veselīgā savstarpēja darbinieku konkurence un jaunu pazīšanos veidošanās atsvēra to. Paldies Walk15 komandai, kura atbalstīja tehniski un radīja iespēju septembri pavadīt veselīgā sacensībā! • – SIA, "Tvnet Grupa" HR and people wellbeing manager
  Mēs esam patīkami pārsteigti par to, cik ļoti daudz soļus ikdienā veic kolēģi gan kopumā, gan individuāli. Soļu izaicinājums pamodināja sacensību garu un radīja jaunus jokus. Kā arī dažiem pēc izaicinājuma saglabājās ieradums ikdienā iet pastaigās. Patika 1x nedēļā saņemt pamudinošas ziņas. Tas ir kopīgs pasākums kolēģiem, kas mudina pastaigāt mazliet vairāk un darīt labu.
Sazinieties ar mums. Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!
VLADISLAVS