Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju par jauniem rakstiem, publikācijām un semināriem no SmartHR.
2022.gada semināru kalendārs
Dzimumu identitāte un segregācija Darba Tirgū | Bezmaksas seminārs
2021. gada Centrālā statistikas pārvaldes dati rāda, ka vēl joprojām pastāv liels dzimumu segregācijas līmenis darba tirgū, piemēram, visizplatītākās nozares, kurās strādā vīrieši, ir rūpniecības un transporta, uzglabāšanas, informācijas un komunikācijas pakalpojumu, savukārt sievietes – tirdzniecības un izglītības nozarēs, tāpēc Sabiedrības integrācijas fonds kampaņas "Tas nav par dzimumu" ietvaros organizē diskusiju, kuras laikā eksperti, darba devēji un darba ņēmēji dalīsies ar savu un pasaules pieredzi dzimumu diskriminācijas un līdztiesības jomā.
Organizācijas Kultūra / Organisation Culture
Korporatīvā kultūra pastāvēs neatkarīgi, vai tā ir vai nav skaidri definēta, aprakstīta, komunicēta vai iedzīvināta. Vai mēs pamanām paradumus? Cik motivēti un drosmīgi esam iesaistīties, lai veidotu un dzīvotu tādā kultūrā, lai bizness plauktu? Ko gaidīt pārmaiņu laikā, un kā to ietekmēt?
RIGA COMM 2022
Vajadzība pēc viediem tehnoloģiju risinājumiem cilvēkresursu (HR) vadībai kļūst ar vien būtiskāka, īpaši lieliem uzņēmumiem. Uzziniet par viedajām HR tehnoloģijām jau šodien darbaspēka vadībā, plānošanā, iesaistē, apmācībās, labsajūtas nodrošināšanai un iekšējai komunikācijai, aptaujāšanai, bonusu pārvaldībai, pieņemšanai darbā, analīzei un sāciet izmantot digitālos HR rīkus, kuri attīsta, motivē un notur talantus Jūsu uzņēmumā.
HR dati un analītika / HR data and analytics
Personāla vadības datu bāze ir milzīgs resurss, kuru pareizi izmantojot iespējams iegūt vēl vienu stratēģisko partneri uzņēmuma attīstībai. Kādas sakarības par uzņēmuma attīstību slēpjas datos par darbiniekiem, to mainību, prombūtni, iesaisti, apmierinātību, apmācībām, kompetencēm u.c. , un kā tos izmantot?
Darbinieku pieredze un labbūtība / Employee experience and wellbeing
Darbinieka veselība - gan fiziskā, gan garīgā - nenoliedzami ietekmē gan savstarpējās kolēģu attiecības, gan paša darbinieka attieksmi pret darbu un vidi, kurā tas atrodas. Rūpes par to jāuzņemas ne tikai pašam darbiniekam, bet arī darba devējam, un tās sākas jau no pirmās dienas uzņēmumā. Kā parūpēties par saviem dsrbiniekiem? Kā 'noķert' īsto brīdi, lai nepieļautu darbinieku izdegšanu vai pat aiziešanu?