Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju par jauniem rakstiem, publikācijām un semināriem no SmartHR.
2022.gada semināru kalendārs
HR Tehnoloģijas / Technology HR
Kas reiz ir pamēģinājis, tas vairs nevar iedomāties ikdienu bez viedtelefona, interneta un digitālās televīzijas. Ļoti līdzīgi ir ar digitalizētiem personālvadības procesiem. Darbinieku atlases sistēmas, darbā ievadīšanas automatizētie risinājumi, e-mācības un apmācību platformas, tā ir tikai aisberga redzamā daļa HR risinājumu jūrā. Kādas ir jaunākās tehnoloģijas un kā tās var atvieglot ikkatra personāla vadītāja ikdienu? Pievienojies vebināram un uzzini.
Uzņēmuma tēla veidošana / Employer Branding
Līdzīgi, kā preces zīmols rada mums sajūtas, izvēloties produktu veikalā, arī darba devēja tēls rada mums sajūtas par to, vai mēs vēlamies pievienoties šai komandai. Tas sevī ietver gan tirgus uztveri par konkrēto uzņēmumu, gan raksturo šīs organizācijas vērtību solījumu darba ņēmējiem un laba darba devēja tēla veidošana ir kļuvusi par pēdējo gadu neaņemamu sastāvdaļu uzņēmuma konkurētspējas nodrošināšanai. Pievienojies vebinārā un uzzini, kādas ir jaunākās tendences un rīki uzņēmuma tēla veidošanā.
Atalgojums un motivācija / Compensation and benefits
Tādi labumi kā veselības apdrošināšana, apmācības, neformāli darba pasākumi jau ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu lielai daļai uzņēmumu, ko darbinieki jau uztver kā pašsaprotamu lietu. Šobrīd vairs nav jautājums par to, vai vērts domāt par citiem labumiem, bet gan – kādā formā tos pasniegt darbiniekiem, lai tie derētu dažādu paaudžu interesēm un vajadzībām. Kā veidot godīgas un caurspīdīgas atalgojumu sistēmas? Kā motivēt gan tos, kas strādā attālināti, gan tos, kas klātienē?
Future of HR 2022
Geographically, the Baltic States are very close, but each has its own personnel management stage.

Future of HR 2022 is an independently organized European event for HR professionals to explore innovations and trends in the field of human capital management.
A three-day conference with more than 36 European HR leaders representing 10 countries.
Organizācijas Kultūra / Organisation Culture
Korporatīvā kultūra pastāvēs neatkarīgi, vai tā ir vai nav skaidri definēta, aprakstīta, komunicēta vai iedzīvināta. Vai mēs pamanām paradumus? Cik motivēti un drosmīgi esam iesaistīties, lai veidotu un dzīvotu tādā kultūrā, lai bizness plauktu? Ko gaidīt pārmaiņu laikā, un kā to ietekmēt?
HR dati un analītika / HR data and analytics
Personāla vadības datu bāze ir milzīgs resurss, kuru pareizi izmantojot iespējams iegūt vēl vienu stratēģisko partneri uzņēmuma attīstībai. Kādas sakarības par uzņēmuma attīstību slēpjas datos par darbiniekiem, to mainību, prombūtni, iesaisti, apmierinātību, apmācībām, kompetencēm u.c. , un kā tos izmantot?
Darbinieku pieredze un labbūtība / Employee experience and wellbeing
Darbinieka veselība - gan fiziskā, gan garīgā - nenoliedzami ietekmē gan savstarpējās kolēģu attiecības, gan paša darbinieka attieksmi pret darbu un vidi, kurā tas atrodas. Rūpes par to jāuzņemas ne tikai pašam darbiniekam, bet arī darba devējam, un tās sākas jau no pirmās dienas uzņēmumā. Kā parūpēties par saviem dsrbiniekiem? Kā 'noķert' īsto brīdi, lai nepieļautu darbinieku izdegšanu vai pat aiziešanu?