Lumina Learning

Lumina Learning profesionāļi iedvesmas vadīti mērķtiecīgi rada inovatīvus, zinātnē balstītus, praktiskus, ar cilvēciskām vērtībām piesātinātus novērtēšanas un attīstības rīkus, kā arī veido glabālu līdzīgi domājošu profesionāļu kopienu, kas, Lumina Learning radītos rīkus meistarīgi integrē dizainētos organizācijas attīstības risinājumos. Praktiķi atbalsta biznesa dibinātājus, līderus, vadītājus un komandas kļūt par pārliecināti konkurētspējīgām un caur cilvēku attīstību pacelt organizācijas vērtību.
" Jebkurš cilvēks vēlas būt saprasts un dzīvot saskaņā ar savām priekšrocībām, tās apzināti saskaņot ar vidi, kurā atrodas. Lai šis apgalvojums praktiski strādātu, ir nepieciešami rīki, kuri, gluži kā spoguļi, parāda konkrētā brīža momentuzņēmumu, kas ir pamats nākamajiem lēmumiem, kā sasniegtu vēlamos rezultātus. "


Gita Meldere
Lumina Learning Baltic Partner & ICF Latvia President
REZULTĀTI
Luminas Learning sistēmas rīku rezultāti ir pārsteidzoši atšķirīgi, kā, iespējams, ierasts raudzīties uz testu rezultātiem. Tie neatstāj vienaldzīgu nevienu un ātri transformē izpratni par cilvēka nozīmi mūsdienu organizācijā.

Vizuālie elementi un nevērtējošā valoda ir viegli uztverami un paliek atmiņā. Precizitāte un ticamība sniedz brīvību, graujot stereotipus, izslēdzot pieņēmumus un subjektīvos interpretējumus. To ideja ir sākt uzdot jautājumus un veidot sarumu starp cilvēkiem.
KOMANDAS
Kā cilvēks vai komanda ir nonākusi līdz šim brīdim? Kā rīkoties, lai mainītu situāciju uz vēlamo?

Lumina rīku rezultātu dinamiskums izceļ katras komandas biedra unikālo, sarežģīto un paradoksālo dabu un spēju mainīt uzvedību jebkurā situācijā, lai atbalstītu komandas mērķus. Cilvēku īpašību neatkārtojamās kombinācijas un to novērtējums ir nepieciešamā motivācija un iesaiste, ko meklē ik katra organizācija.
Gita Meldere
Lumina Learning Baltic Partner & ICF Latvia President
Kā Lumina Learning partnere Baltijas valstīs kvalificēju un veidoju līdzīgi domājošu profesionāļu kopienu, kuri izmanto Lumina Learning novērtēšanas un attīstības rīkus dažādos risinājumos (piem. atlasē, attīstībā u.c.), lai palīdzētu līderu, komandu un organizāciju attīstībā.

Mana misija ir palīdzēt organizācijām gūt ekonomisko vērtību apzinot, vadot un attīstot visvērtīgāko resursu - cilvēkus. Ka katrs cilvēks apzinās savas izaugsmes nepārtrauktību, prot pieņemt un pamatot lēmumus, domā, kā ietekmēt savu, komandas un organizācijas gan emocionalo, gan ekonomisko labklājību.

Ilgadējā pieredze finanšu jomā kombinācijā ar dzīves aizrautību vērot cilvēkus, saskatīt talantus, iedrošināt un atbalstīt cilvēkus mainīt paradumus, ļauj pamatot izmaksas cilvēku attīstībā kā ilgtermiņa investīcijas vērtīgas organizācijas attīstībā.

+371 29716131
gitameldere@luminalearning.com