Manpower - jūsu partneris mainīgajā darba pasaulē

Kopš 1948.gada ManpowerGroup ir pasaules līderis inovatīvu darbaspēka risinājumu nodrošināšanā. Manpower Latvijā darbojas kopš 2006. gada, un ir viens no lielākajiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijas tirgū un līderis darbaspēka un personāla nomas pakalpojumu nodrošināšanā.

Darba devējiem
Mūsu klientiem piedāvājam plašu personāla pakalpojumu spektru, nodrošinot personāla nomas, darbinieku atlases, novērtēšanas, personāla administrēšanas un pagaidu darbaspēka pakalpojumus.

Mēs izmantojam augstākās kvalitātes sistēmas un uzticamas novērtēšanas procedūras, kas ļauj mums maksimāli ātri un efektīvi atlasīt vajadzīgos speciālistus.
Vairāk informācijas
Darba meklētājiem
Mēs ik gadu nodrošinām darbu vairāk nekā 500 darba meklētājiem no visdažādākajām nozarēm. Ar mūsu pieredzējušo personāla vadības speciālistu palīdzību atrodam katra cilvēka dzīves un darba stilam piemērotu darbu.
Vairāk informācijas
Manpower pasaulē
ManpowerGroup ir 2500 biroji 80 valstīs, kas ik gadu nodrošina darba iespējas 3.4 miljoniem cilvēku. Izmantojot globālo pieredzi un vietējā tirgus zināšanas, uzņēmums sadarbojas ar vairāk nekā 400 000 klientiem visā pasaulē.
Vairāk informācijas
2020. gadā Ethisphere Institute iekļāva ManpowerGroup starp pasaules ētiskākajiem uzņēmumiem, kas ir pierādījuši biznesa vidē ētisku uzņēmumu vadību, atbilstību ētikas pamatnostādnēm, izkoptu korporatīvo sociālo atbildību, un uzņēmējdarbības atbilstību ētikas normām. ManpowerGroup šo novērtējumu ir saņēmis jau 11 gadus pēc kārtas – vairāk kā jebkurš cits industrijas uzņēmums.
Jānis Strēlnieks
Pārdošanas vadītājs Latvijā
Telefons: +371 27090610
E-pasts: Janis.Strelnieks@manpower.lv