Prieks Darbā!

Prieks Darbā ir platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā. Jo tikai laimīgs un apmierināts darbinieks veiksmīgi parūpēsies par Jūsu klientiem. Komandas spēku un vienotību var stiprināt ļoti vienkāršos veidos. Un spēcīgs darbinieks ir visspēcīgākais trumpis ceļā uz panākumiem.
Prieks Darbā! ir lieliska platforma, kur no plašā klāsta var izvēlēties sava uzņēmuma darbiniekiem atbilstošāko „prieku". Un kā Ričards Brensons ir teicis, ka uzņēmumā svarīgākais ir parūpēties par saviem darbiniekiem, tad tie parūpēsies par klientiem ".


Dace Grante

PrieksDarbā! Projektu vadītāja
Kā tas strādā?
Izvēlieties pakalpojumu, kuru vēlaties redzēt savā darbā, un piesakiet vēlamos datumus
Saņemiet pakalpojuma sniedzēja apstiprinājumu 24 stundu laikā no pasūtījuma veikšanas un veiciet maksājumu
Izbaudiet "prieku birojā" jūsu izvēlētajā laikā un vietā
Lai katra diena darbā būtu enerģijas pilna un produktīva, mēs strādājam pie tā, lai uzņēmuma vadība varētu motivēt savus darbiniekus, kolēģi varētu iepriecināt viens otru un darba atmosfēru veidotu pozitīvāku.

Šī platforma ir ļoti vienkārša un ērta, lai to varētu izmantot ikviens uzņēmuma darbinieks, nepieaicinot pasākumu producentus, rīkojot vērienīgus un dārgus pasākumus, jo līdzvērtīga atgriezeniskā saite ar darbiniekiem veidojas arī no šādiem nelieliem pasākumiem darba vietā.

Uzņēmuma iekšējā komunikācija ir tik pat svarīga kā ārējā, tāpēc lai stiprinātu to, mēs nākam palīgā!
Dace Grante
PrieksDarbā! Projektu vadītāja
Daces pieredze ir ļoti plaša pasākumu organizēšanas sfērā, sākot no maziem, korporatīvajiem pasākumiem līdz lieliem publiskajiem pasākumiem un dažādu projektu vadība. Tāpēc ļoti organiski ir sanācis tā, ka viņa nokļuvusi Prieks Darbā! komandā.
+371 28346634
dace@prieksdarba.lv