Laipni lūdzam Soprana Personnel Latvia - Baltijas personāla atlases un ārpakalpojumu uzņēmums ar spēcīgu Skandināvijas ietekmi.
Pateicoties 15 gadu pieredzei Skandināvijas tirgū, mēs savā darbībā izmantojam zināšanas, vērtības un domāšanas veidu, kas piemīt vadošajiem Skandināvijas uzņēmumiem. "Soprana Personnel Latvia" specializējas augstākās klases personāla atlases un citu ārpakalpojumu sniegšanā. Mūsu galvenā mītne atrodas Lietuvā un esam pārstāvēti arī Latvijā, Norvēģijā, Vācijā, kā arī visā Skandināvijā un Baltijā.
Pārdošana
Mārketings
Finanses
IT
Mēs strādājam ar dažādām nozarēm, galvenokārt fokusējoties uz šīm sfērām:
Mūsu rekrutēšanas speciālistu komandai ir plaša pieredze un dziļas zināšanas šajās nozarēs. Tas ļauj mums izprast jūsu unikālās prasības un atrast jūsu organizācijai piemērotākos kandidātus.
Esam oficiālie "Jobilla Latvia" partneri - tas ir starptautisks talantu piesaistes risinājums, kas radīts HR profesionāļiem un rekrutieriem. Apvienojot mūsu personāla atlases prasmes ar jaunākajām tehnoloģijām, mēs saviem klientiem piedāvājam visefektīvākos rekrutēšanas risinājumus. Mūsu plašais tīkls un padziļinātās zināšanas par vietējiem tirgiem padara mūs par labāko izvēli Latvijas uzņēmumiem, kas vēlas nostiprināties Lietuvā, kā arī plašākā Skandināvijas reģionā.
Mēs esam lepni BNI organizācijas biedri Latvijā un Lietuvā, kas veicina ciešus sakarus ar citiem uzņēmumiem un profesionāļiem. Šis tīkls ļauj mums paplašināt savu darbības jomu un resursus, nodrošinot, ka mēs esam nozares tendenču un sasniegumu priekšplānā.
Turklāt, būdami IPTER (International Network of Executive Recruiters) biedri, mēs esam daļa no globāla ievērojamu atlases uzņēmumu vadītāju tīkla, kas ļauj mums izmantot starptautiskos talantu resursus un sniegt saviem klientiem izcilus vadītāju meklēšanas pakalpojumus.
Soprana Personnel Latvia pamatā ir uz klientu orientēta pieeja. Mēs veltām laiku, lai izprastu jūsu konkrētās vajadzības un sniedzam pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti garantē, ka katrs mūsu piedāvātais kandidāts iziet stingru atlasi, visaptverošas intervijas un rūpīgas biogrāfijas pārbaudes, tādējādi nodrošinot, ka jums tiek ieteikti tikai augstākās raudzes profesionāļi.
Sadarbojieties ar "Soprana Personnel Latvia" un atklājiet jaunu iespēju pasauli savam biznesam. Ļaujiet mums palīdzēt jums izveidot talantīgu un dinamisku darbaspēku, kas sekmēs jūsu panākumus Skandināvijas un Baltijas tirgos.
CEO
+370 65615550
diana@soprana.no
Diana Blazaitiene
Pārdošanas vadītājs
+371 27641180
lauris@soprana.no
Lauris Podnieks