Labsajūtas priekšrocību rīks veiksmīgam uzņēmumam
Stebby palīdz soli pa solim uzlabot Tavu uzņēmumu ar veselības un labsajūtas priekšrocībām un novērst darbinieku izdegšanu.
Kāpēc veselība un labsajūta ir svarīga Tavam uzņēmumam?
Darbinieku stress ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, vēsta Gallup ziņojums. Mūsdienīgi darbinieki sagaida, ka darba devēji palīdzēs viņiem dzīvot lielisku dzīvi. Taču darbinieku veselības un labsajūtas uzlabošana nav tikai altruisma vingrinājums. Darba devēji, kas rūpējas par darbinieku veselību un labsajūtu, redz daudzus izmērāmus ieguvumus, sākot no augstākas produktivitātes un atdeves līdz zemākai darbinieku mainībai un mazākam drošības incidentu skaitam.

darbinieku piekristu saņemt par 10% mazāku algu, lai strādātu uzņēmumā, kas vairāk rūpējas par viņu veselību un labsajūtu.
darbinieku apgalvo, ka apsvērtu iespēju pamest uzņēmumu, kas nekoncentrējas uz labklājību
77%
83%
41%
darbinieku uzskata, ka viņu veselība un labsajūta ir tikpat svarīga kā viņu alga.

Stebby — Tava uzņēmuma digitālais veselības un labsajūtas maciņš

Stebby ir unikāla vide, lai īpaši rūpētos par Tavu darbinieku labsajūtu. Vari to izmantot kā rīku, lai ātri un ērti pārvaldītu pabalstus un priekšrocības, pielāgojot savu darbinieku individuālajām vajadzībām. Ko vēl kā darba devējs vari iegūt no Stebby?

Kāpēc jums izvelēties Stebby?
 • Godīgi
  Maksā tikai par to, ko izmanto Tavi darbinieki. Ja daži darbinieki nolemj neizmantot savu kompensāciju, nauda paliek uzņēmumā

 • Ērti
  Ērti lietojamā sistēma nodrošina vienu rēķinu neatkarīgi no tā, cik daudz dažādu pakalpojumu izmantoti
  Pieejami detalizēti patēriņa pārskati
 • Elastīgi
  Izveido savu atlīdzības plānu

  Pielāgo plānu pēc nepieciešamības

  Pievieno vai noņem darbiniekus jebkurā laikā

  Nekādu ikgadēju līgumu — izmanto, cik vēlies
Kāpēc darbinieki mīl Stebby?
 • Pakalpojumu daudzveidība
  Darbinieki var izvēlēties, kā tērēt savas kompensācijas – visu summu par vienu pakalpojumu vai sadalot budžetu starp dažādiem
 • Vienkārši lietot
  Nav fiziskas kartes vai ierobežots pakalpojumu sniedzēju skaits,– vienkārši pieslēdzies un skati visu nepieciešamo informāciju par to, cik daudz un kur tērēt
 • Īpaši piedāvājumi
  Daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā īpašas atlaides un kampaņas tikai Stebby lietotājiem
Stebby kopiena aug katru dienu
Vairs nekādu slimības labu. Veicini pozitīvas pārmaiņas saviem darbiniekiem – pievienojies Stebby un labsajūtas kopienai. Stebby palīdzēs Tev piesaistīt jaunus darbiniekus, palielināt esošo darbinieku motivāciju un lojalitāti un stiprināt savu darba devēja zīmolu, nodrošinot veselības un labsajūtas priekšrocības ikvienam.
150 000+
lietotāju
1 500+
uzņēmumu
2 000+
pakalpojumu sniedzēju
Mūsu klienti
Pievienojies vairāk nekā 1500+ uzņēmumiem un veido pozitīvas pārmaiņas saviem darbiniekiem