Ik mēnesi Zalaris sniedz pilnīgus algu aprēķina un personāla pārvaldības ārpakalpojumus vairāk kā 250 000 uzņēmuma klientu darbinieku. Šos pakalpojumus nodrošina mūsu vietējos servisa centros strādājošās lietpratīgās komandas, kas darbojas ar vienotiem SAP HCM un SuccessFactors risinājumiem.
Mēs ticam, ka katram uzņēmumam ir spēja darboties vienkāršāk.
Zalaris kontrolēti procesi atbrīvo jūs no sarežģītu procesu pārvaldības:
Kontrolēti procesi
Neatkarīgi no tā, vai jums dominē integrēti vai juridiski savietojami dokumenti un pamatprocesi: SAP un Zalaris efektīvi un rentabli pārvalda visus ar uzņēmējdarbību saistītos parametrus.

Augstās izmaksu un grāmatvedības un kontroles prasību izmaksas pieder pagātnei – uzticiet šo procesu kontroli Zalaris.

Arī personāla vadība prasības prasa optimālu procesu un struktūru organizēšanu – arī ar šo droši varat vērsties pie Zalaris.
Mobilitāte
Zalaris mobilais risinājums ceļojumiem un citiem izdevumiem.

Vairs nav jāuztraucas par čekiem un rēķiniem, ko varat nozaudēt. Izmantojiet laiku lietderīgi, piesakot izdevumus elektroniski un iegūstot lielisku izdevumu pārskatāmību, kamēr vēl atrodieties ceļojumā.
Mēs palīdzēsim Jums virzīties uz digitālo transformāciju un izmantot jaunākās tehnoloģijas jūsu personāla platformai gan tagad, gan arī turpmāk.
SUCCESSFACTORS RISINĀJUMS
Izmantojot Zalaris dziļo personāla izpratni un pieredzi, visprogresīvākās tehnoloģijas platformas un lietojumprogrammas, kā arī plašas elastīgu pakalpojumu sniegšanas iespējas, mēs jums palīdzam uzsākt savu digitālo transformāciju un būt efektīvam biznesa partnerim.

SuccessFactors ļaus:
Piesaistīt jaunus talantus
Saskaņot ar jūsu uzņēmuma mērķiem
Izcelt labākos darbiniekus
Nodrošināts end-to-end atbalstu
pieekļūt jebkurā mobilajā ierīcē, galddatorā vai planšetdatorā
Zalaris pieredze aptver projektus no maziem, vidējiem klientiem no vienas valsts - līdz lieliem uzņēmumiem ar vairāk nekā 35 000 darbiniekiem daudzos reģionos.
Ingrīda Štālberga
Zalaris ASA Baltijas reģiona vadītāja
+371 2752 5742
ingrida.stalberga@zalaris.com