2021. gada SmartHR Latvija
skatītāko video
TOP 10
Kā ik katru gadu, arī 2021. gada SmartHR organizētajos pasākumos piedalījās un ar zināšanām dalījās Latvijas personāla vadības eksperti, lielāko Latvijas uzņēmumu personāla vadītāji un viedokļa līderi. Gada griezumā apspriedām tēmas par darbinieku piesaisti nenoteiktības apstākļos, atlases tendencēm, mācībām un attīstību, stratēģiskās personāla vadības nozīmi, digitālajiem HR risinājumiem un citas nozares aktualitātes. Šādi izskatījās mūsu gads skaitļos:
9

Pasākumi
60+

Personālvadības eksperti
35h

Video saturs par HR nozares aktualitātēm
SmartHR Latvija mērķis ir veicināt inovācijas, tehnoloģijas un attīstību personāla vadības nozarē, tāpēc mūsu pasākumos aicinam ekspertus dalīties pieredzē par realizētiem projektiem, viektām pārmaiņām, veiksmēm un neveiksmēm, kas varētu kalpot par mācību citiem nozares ekspertiem. 2021. gadā SmartHR pasākumos ar zināšanām dalījušies vairāk kā 40 uzņēmumu pārstāvju.
Piedāvājam Tev iespēju noskatīties SmartHR Latvija populārākos 2021.gada video.
Pašiem populārākajiem video vari piekļūt bez maksas, tepat SmartHR mājaslapā, sekojot norādēm. Ja palaidi garām kādu no pārējiem SmartHR pasākumiem, tad vebināra saturam vari piekļūt SmartHR Thinkific platformā.
1. Ingrīda Rone / TET Cilvēku un vides dienesta direktore
Dzīve TET – brīvības un atbildības virpulī
Lai izmantotu iespējas, ko dzīve sniegusi pēdējā 1.5 gada laikā, ir nepieciešamas izmaiņas ne tikai personīgajos paradumos, bet arī vadītāju un uzņēmuma kopumā darba organizācijā. Vai darbs no jebkuras vietas pasaulē ir super iespēja vai mocības? Vai bezpapīru birojs un zaļā domāšana ir "izredzētajiem" vai katram? Pastāstīsim par to, ko darām, kādi ir ieguvumi un grūtības, ar ko saskaramies, un sajūtas, kuras iegūstam.
2. Madara Juška / Drogas Valdes locekle, personāla un komunikāciju direktore
Iekšējā komunikācija kā nepārtraukti plūstoša upe ar 100 dažādām piekļuvēm
Es redzu iekšējo komunikāciju kā upi, pie kuras darbinieks var ērti pienākt pasmelt sev interesējošo, kad vien vēlas. Vadībai jāapzinās – upei jātek nepārtraukti, neatkarīgi no kolēģu tūlītējas intereses. Protams, būs gadījumi, kad nepieciešams vilnis, ko pamana katrs, taču ikdienā mēs visi gribam dzīvot ne-vētras apstākļos. Izaicinājums ir izveidot dažādas piekļuves informācijas upei, reaģējot uz dažādību kolektīvā un dažādību nododamajos datos.
3. Kristīne Āboltiņa / Fontes Latvija vadītāja
Cilvēkvadība nenoteiktības laikmetā.
Kompetences, mērķi, novērtējums, atalgojums.
Ar kādiem izaicinājumiem atalgojuma noteikšanā šajā nenoteiktības un attālinātā darba laikmetā var saskarties vadītājs un kā nodrošināt taisnīgu darba samaksas praksi organizācijā, kas atbalsta iekļaujošas organizācijas kultūras veidošanu, iekšējo taisnīgumu un darbinieku piesaisti organizācijai ilgtermiņā?
4. Kristīne Mennika / Bank Citadele korporatīvās komunikācijas vadītāja
Dienas kārtībā: efektīva iekšējā komunikācija ar fokusu uz darbinieku labbūtību
Praktiskā Citadeles pieredze un noderīgi instrumenti, kas var palīdzēt atbildēt uz jautājumiem: Kā sasniegt, sadzirdēt un iesaistīt darbinieku šajā hibrīda komunikācijas laikā? Kā organizācija var efektīvi un gudri veicināt darbinieku fizisko un emocionālo labbūtību?
5. Dace Dovidena / Valdes priekšsēdētāja/CEO | Narvesen I Caffeine
Psiholoģiski drošas vides nozīme jaunas komandas veidošanā
Jaunam vadītājam ienākot nobriedušā organizācijā bieži nākas sastapties ar pretestību pārmaiņām, mikroklimata turbulenci un neatrisinātu attiecību sekām. Praktiski piemēri un ietiekumi, kurus var izmantot arī hibrīdvides laikmetā - Kā ātri un organizācijai veselīgi atrisināt attiecību kamolus, kā veidot atvērtu uz risinājumiem vērstu komunikāciju un veicināt kolektīva iesaisti pozitīvas un psiholoģiski drošas vides veicināšanā.
6. Ineta Juškēviča / Visma Enterprise Personāla Vadītāja
Burkānlasis personāla atlase
Šis laiks mūs padara uzņēmīgākus pret pārmaiņām. Saprotam, ka tā vietā, lai gaidītu atgriežamies vecos laikus, jāpielāgo veids, kā sasniegt rezultātus jaunajā situācijā. Vai ir iespējama laišmaizīte bez laša? Vai personāla atlase var būt veiksmīga, ja cilvēku neesam satikuši klātienē? Dalīšos mūsu pieredzē un knifos, kas jāņem vērā digitālajā atlasē.
7. Asnate Loakman / Evolution HRBP/Talent Acquisition Manager
"Evolution" atlases atbilde pandēmijai
2020. gads pārsteidza mūs visus. Asnate vēlas mums pastāstīt Evolution pieredzes stāstu - kā uzņēmums mainijās un pielāgojās "the new normal" situācijai, tai pat laikā nodrošinot atlases un biznesa nepārtrauktību šajā izaicinošajā laikā, turklāt ar pilnu jaudu darbinot atlases mehānismu.
8. Ričards Roziņš / The MeetFrank Latvia Manager
Nākotnes tendences caur MeetFrank prizmu
Līdz ar pāreju no klātienes uz attālinātu darbu ir mainījušies arī darba meklēšanas, un darbā pieņemšanas paradumi. Apskatīsim darba meklētāju paradumus un aktivitātes Latvijā un ārvalstīs, izmaiņas darba sludinājumu un darbā pieņemšanas procesā, kā arī ārvalstu "headhunteru" knifus un trikus, ieskicējot nākotnes tendences caur MeetFrank prizmu.
9. Kristaps Kolosovs /CVMARKET.lv Biznesa Attīstības Vadītājs
Personāla atlase ir zinātne & māksla
Personāla atlase ir zinātne & māksla, kas kā jau ikviena nozare attīstās līdztekus tehnoloģijām. Kur personāla atlase bija pirms desmit gadiem, kāda tā ir tagad un ko mēs varam gaidīt tuvākā & tālākā nākotnē? Vieglā un gaisīgā formā savā pieredzē, mednieku stāstos & ceļojumos pa konferencēm padalīsies Kristaps.
10. Oļegs Ņikitins / Darba vides stratēģis, darba vides stratēģijas aģentūras "Lietus" dibinātājs
Mājas biroja iekārtošana - tava darbinieka ieguvums
Lielākā daļa no mums ir izbaudījuši darbu no mājām. Pētījumi arī liecina, ka lielākā daļa darbinieku sagaida, ka arī nākotnē darba devējs šādu modeli atbalstīs. Taču, lai spētu nodrošināt darbiniekam šādu bonusu un arī spētu mājās darboties tik pat efektīvi kā birojā, ir svarīgi domāt par darbinieka mājas biroja aprīkojumu. Šāda biroja iekārtošana spēs ne tikai celt darbinieka produktivitāti, bet arī kalpos kā papildus motivātors un labbūtības cēlējspēks. Noskaidrosim, cik šāda mājas biroja iekārtošana izmaksātu darba devējam, kādus augļus tā nesīs ilgtermiņā un ko no tā iegūst pats darbinieks. Prezentācijas laikā apskatīsim īstu case study un īstus ieguvumus skaitļu izteiksmē.
Aplūko arī citus SmartHR Latvija video mūsu SmartHR.Digital platformā. Ātrākais un ērtākais veids kā piekļūt personāla vadības aktualitātēm!
Vēlies piekļūt visam SmartHR video saturam vairāk, kā 70 stundu garumā?

Piesakies, un saņem īpašo piedāvājumu ...
Mūžu dzīvo, mūžu mācies!