"Feedback" skola
6 iemesli "to" darīt
Lasot par to, kā par saviem darbiniekiem rūpējas Facebook, Google un Apple, gandrīz vai rodas iespaids, ka darbinieku noturēšanai un motivēšanai pietiek ar kosmiski modernas un suņiem draudzīgas darba vides nodrošināšanu + fleksiblu papildus brīvdienu plānu.

Nepareizi

Iespējams, ka jūs domājat par to, kā uzlabot savu darbinieku darba dzīves kvalitāti, bet izvairāties sniegt kolēģiem atgriezenisko saiti, jo protat norādīt tikai uz trūkumiem vai arī kautrējaties pateikt ko labu.

Atkal nošauts greizi

(…tie ir bīstami slazdi, kuros ir viegli iekrist.)

Efektīvas atgriezeniskās saites vērtība
Atgriezeniskā saite ir viens no būtiskākajiem pasākumiem, ko varat veikt, lai darbinieki būtu iesaistīti, tendēti uz izaugsmi un savā darbā gūtu piepildījumu. Lūk seši labi iemesli, lai sniegtu atgriezenisko saiti.
 • 1
  "Feedback" palīdz izaugsmei
  Informatīva un pilnvērtīga atgriezeniskā saite palīdz darbiniekiem izmērīt un izprast gūtos panākumus un pilnveidoties attiecīgajās izaugsmes jomās.
 • 2
  "Feedback" liek lepoties ar padarīto
  Tāpat tā var būt ideāla iespēja, lai atlīdzinātu par gūtajiem panākumiem un izteiktu atzinību, tādējādi veicinot darbinieku vēlmi sasniegt jaunas virsotnes.
 • 3
  "Feedback" saliedē komandu
  Atgriezeniskā saite ļauj jūsu komandas dalībniekiem saprast, ka viņi tiek vērtēti, augstu novērtēti un, pats svarīgākais — ievēroti.
 • 4
  "Feedback" veicina iesaisti
  Darbinieki, kuri saņem regulāru atgriezenisko saiti, ir par 100% (!) motivētāki un iesaistītāki, nekā tie, kuri atgriezenisko saiti nesaņem (Gallup dati, 2009).
 • 5
  "Feedback" samazina mainību
  Darbinieki spēcīgāk apliecina savu lojalitāti organizācijai, iesaka tur strādāt saviem draugiem un paziņām, kā arī ir kopumā apmierinātāki ar savu darbu.
 • 6
  "Feedback" liecina par labu kultūru
  Pozitīva atgriezeniskā saite paaugstina produktivitāti, uzņēmuma kultūru, stiprina zīmolu.
Vai zini, kāda ir Tava uzņēmuma "feedback" kultūra?
Antra Asare
ENME, CEO
+371 26173665
antra.asare@enmehr.com