HR Podkāsts x CakeHR
Jaunumi
CakeHR uzsāk sadarbību ar HR Podkāsts, Latvijas pirmo podkāstu par cilvēkresursu vadības jautājumiem.
Mēs esam priecīgi paziņot, ka esam uzsākuši jaunu, unikālu sadarbību ar Latvijas pirmo un vienīgo cilvēkresursu vadības podkāsta autori Ilzi Indrēvicu, atbalstot viņu un viņas projektu. Viņas jaunais projekts "HR Podkāsts" ir izcils resurss visiem cilvēkresursu vadības profesionāļiem un entuziastiem, kas vēlas uzzināt par progresīvo, aktuālo, un nozīmīgāko cilvēkresursu vadības jomā.

"Vai attālināta darba iespējas ir trends vai tomēr tas ir signāls darba devējam – ir jāmainās: kāpēc biežāk sadeg spēcīgie, kāpēc tieši iekšējā komunikācija ir atbilde darbinieku piesaistes un iesaistes rēbusā..."
HR Podkāsta klausītāji no šā gada pavasara var iepazīt augstas raudzes ekspertu viedokli par visdažādākajām aktualitātēm, trendiem un izaicinājumiem gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Podkāsta mērķis ir aizsniegt katras par cilvēkiem atbildīgas ausis, jo jebkurš bizness vispirms sākas ar cilvēku. HR Podkāsts, galvenokārt, ir domāts visiem vadītājiem un personālvadības speciālistiem, tā pat kā CakeHR.
Mūsu filozofija ir iet kopsolī ar aktuālajām tendencēm cilvēkresursu vadības jomā un būt ērtam risinājumam tiem, kam rūp produktivitāte. Līdz ar to sadarbības iespēja ar Ilzi Indrēviču, kas ir profesionālis ar skaidru un progresīvu skatu uz cilvēkresursu vadības jomu tagad un nākotnē, mums bija pavisam likumsakarīga. Un mēs ar to patiesi lepojamies.
Kaspars Upmanis, CakeHR vadītājs.
Ilzes karjera veidojusies pieaugušo izglītībā un attīstībā, strādājot ar uzņēmumu darbinieku un vadītāju profesionālo attīstību, kā arī individuāli konsultējot cilvēkus savas karjeras stratēģijas izveidē: tie ir vairāk kā 10 gadi Swedbank un 1 gads Luminor Personāla pārvaldē, vadot līderības jomu, ieviešot līderības stratēģiju un atbalstot cilvēku attīstību individuāli un komandās. Darbs Personāla pārvaldē daudziem varētu šķist ne tik interesants, taču Ilze dzīvo ar pārliecību, ka tā ir viena no svarīgākajām funkcijām uzņēmumā. Tas, cik labi spējam vadīt un atbalstīt cilvēkus organizācijā, atspoguļojas biznesa rezultātos un attiecībās ar klientu.
Otra daļa atbildes rodama arī atšķirīgā filozofijā par to, kā organizācijas var funkcionēt. Tradicionāli pieņemts veidot organizācijas, kuras darbojas līdzīgi iekārtām – katrai detaļai (darbiniekam) ir sava funkcija kopējā iekārtas darbībā, saiknes starp detaļām ir skaidri noteiktas, un ikviena no iekārtas daļām var tikt aizvietota ar citu līdzvērtīgu detaļu, kas tādējādi veicina stabilitāti un nepārtrauktu funkcionēšanu. Šādas organizācijas pēc būtības veidotas saskaņā ar D. Makgregora X teoriju [2] , un šajā filozofijā formalizēts amata apraksts ir nepieciešams un loģisks vadības elements.HR Podkāsts radās kā nākošais manas profesionālās attīstības solis - kā ideja turpināt iesākto un piedāvāt plašākas iespējas personāla vadības cilvēkiem ne tikai fiziski piedalīties semināros, bet arī tad, ja tādas iespējas nav, satikties ar ekspertiem un gūt atbalstu uzņēmuma attīstībā arī digitālā formātā. Mana misija ir dalīties ar zināšanām un pieredzi, kas ir man, un nodrošināt tādas iespējas arī citiem. Priecājos par sadarbību ar CakeHR, jo viņu vērtības saskan ar manām - dalīties ar zināšanām un izglītot, domāt vienu soli uz priekšu un nebaidīties riskēt izmēģināt jaunas lietas. Tāpat kā daudzas novitātes, arī mans podkāsts ir kā eksperiments un mācīšanās, tāpēc priecājos, ka varam to darīt kopā
Ilze Indrēvica, HR Podkāsta autore
Pirmo reizi ar Ilzi satikāmies pirms diviem gadiem, kad kopā strādājām pie Smart HR izveides. Šodien Smart HR ir kustība, progresīvs forums, kas nodrošina telpu cilvēkresursu vadības kompetences attīstībai Latvijā. Tā ir vieta, kur nākt mācīties, dalīties pieredzē un šo pieredzi nest tālāk uzņēmumos. Mūsu darbību Smart HR tagad papildinājusi jauna sadarbība HR podkāsta ietvarā.
Katru dienu mūsu komanda strādā pie CakeHR cilvēkresursu vadības digitālā rīka pilnveidošanas. Tas nav mūsu pašmērķis. Tā gluži vienkārši ir realitāte. Personālvadības joma attīstās un mainās ļoti dinamiski. Darba tirgus, darba ņēmēju, darba devēju paradumi un biznesa modeļi mainās nepārtraukti. Tieši tāpēc mēs sadarbībā ar tādiem HR jomas augstākās raudzes ekspertiem kā Ilze Indrēviča sadarbojamies un varam efektīvāk strādāt pie tā, lai mūsu risinājums būtu izcils palīgs uzņēmumiem personālvadības jautājumu risināšanā.
Kaspars Upmanis, CakeHR vadītājs
CakeHR ir titulēts cilvēkresursu vadības programmatūras uzņēmums, kas palīdz saviem klientiem – uzņēmumiem visā pasaulē veiksmīgi risināt personāla darba, produktivitātes un atlases vadību. Vairāk www.cake.hr