par mums
SmartHR Latvija
Kas tas ir? Un kas tas nav?
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.
Kādas ir MĀJASLAPAS funkcijas?
Pirmā un galvenā mājaslapas loma ir nodrošināt tās apmeklētājus ar lietderīgu jaunāko informāciju un tendencēm par nozares aktualitātēm, iespējām un procesiem, kas saistīti ar personālu un tā attīstību.

Otrs mājaslapas mērķis ir dot apmeklētājiem kontaktus un piekļuvi ekspertiem, speciālistiem un uzņēmumiem, kuri var konsultēt un palīdzēt atbilstošos jautājumos ar ieteikumiem vai jau gataviem risinājumiem.

Trešais mājaslapas nolūks ir nodrošināt lapas apmeklētājiem iespēju ieteikt aktuālas semināru tēmas, uzzināt par jau plānotajiem semināriem un to saturu, tāpat arī pieteikties to apmeklēšanai.

Kas ir LASĪTAVA?
VIESIEM UN ATKĀRTOTIEM APMEKLĒTĀJIEM. Tā ir vieta, kur regulāri uzzināt par nozares aktualitātēm Latvijā un pasaulē. Lasītavā tiek publiskoti gan vietējo ekspertu un viedokļa līderu oriģinālraksti, gan SmartHR partneru un ekspertu sagatavots saturs, gan Latviešu valodā tulkoti raksti par veiktajiem pētījumiem, inovācijām un aktualitātēm no vadošajiem pasaules HR spīkeriem.

PARTNERIEM UN EKSPERTIEM. Tā ir vieta, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi, informēt par iespējām un pieejamo risinājumu aktualitāti, publicēt veiktos pētījumus un aptaujas, mērķēti fokusējoties tieši uz HR nozares speciālistu un vadītāju auditoriju. Tas ir mārketinga kanāls, kurā veicināt sava uzņēmuma vai personīgā tēla atpazīstamību, kā ekspertam noteiktos jautājumos. Tāpat tas ir veids, kā palīdzēt potenciālajiem klientiem situācijas izpratnē un aktuālu personālvadības problēmu risināšanā.
Ko es varu iegūt SEMINĀROS?
Visa gada garumā, vismaz vienu reizi mēnesī, SmartHR organizē regulārus seminārus un darbnīcas. Semināru sērijā to apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par tendencēm, aktualitātēm un rīkiem, kas saistās ar personāla vadību visos darbinieka mūža posmos – sākot no talantu piesaistes un pareizo darbinieku atlases, un beidzot ar darba attiecību pārtraukšanu.

SEMINĀRU APMEKLĒTĀJIEM. Tā ir vieta, kur regulāri uzzināt par nozares aktualitātēm Latvijā un pasaulē. Semināru apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem no pašmāju izstrādātājiem, uzzināt par to pielietojumiem un ieguvumiem. Tāpat semināru apmeklētājiem ir iespēja uzklausīt to uzņēmumu pārstāvju pieredzi, kas jau izmanto noteiktus rīkus vai produktus, un var padalīties ar reālo situāciju to ieviešanā un lietošanā. Tā ir iespēja kontaktēties klātienē ar savas nozares pārstāvjiem un apmainīties ar savstarpējām zināšanām un pieredzi.

SEMINĀRU DALĪBNIEKIEM UN EKSPERTIEM. Tā ir vieta, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi, informēt par personāla vadības risinājumu iespējām un pieejamo risinājumu aktualitāti, pastāstīt par pētījumiem, tiešā veidā komunicēt ar personāla vadības nozares speciālistu un vadītāju auditoriju. Tas ir veids, kā pasniegt sava uzņēmuma vērtības, produktu/pakalpojumu aktualitāti, paralēli veicinot sava uzņēmuma vai personīgā tēla atpazīstamību, kā ekspertam noteiktos jautājumos.
Kā DARBNĪCAS atšķiras no semināriem?
Pēc semināriem, pasākuma otrajā daļā tiek organizētas ekspertu darbnīcas par svarīgākajiem personāla vadības jautājumiem, kurās būs iespējams iegūt praktiskas zināšanas par tehnoloģiskajiem risinājumiem, inovācijām un jaunākajām metodēm personāla vadībā.

DARBNĪCU APMEKLĒTĀJIEM. Tā ir vieta, kur mazākas grupas ietvaros, klātienē apspriest noteiktu procesu vai risinājumu aktualitāti, pārrunāt jaunu tehnisko risinājumu ieviešanas procesu uzņēmumos, klātienē apskatīt, aptaustīt un pārbaudīt dažādu pakalpojumu un risinājumu funkcionalitāti un iespējas, kā arī iegūt un dalīties zināšanās ar citiem nozares pārstāvjiem un ekspertiem.

DARBNĪCU DALĪBNIEKIEM UN EKSPERTIEM. Tā ir vieta, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi, informējot par personāla vadības risinājumu iespējām un pieejamo risinājumu aktualitāti. Tā ir vieta, kur praksē nodemonstrēt noteiktu pakalpojumu vai produktu darbības principus, to funkcionalitāti un iespējas. Tā ir vieta, kur komunicēt ar dažādu uzņēmumu pārstāvjiem šaurākā grupā, iegūstot padziļinātu ieskatu produkta aktualitātē Latvijas mērogā.
Kas ir EKSPERTI?
Eksperti SmartHR ietvaros ir uzņēmumu pārstāvji, personāla vadības un vadības speciālisti un nozares līderi, kas vēlas dalīties ar zināšanām un pieredzi, piedaloties semināros, nodrošinot saturu SmartHR lasītavā, vai darbojoties ekspertu darbnīcās, apmeklētājiem dodot iespēju mācīties un iegūt gan zināšanas, gan praktisku pieredzi.
Kādu dalību projektā ņem PARTNERI?
Sadarbības partneri SmartHR ietvaros ir uzņēmumi vai pakalpojumu sniedzēji, kas atbalsta SmartHR kustību ņemot finansiālu dalību tās attīstībā, vai nodrošinot funkcionālo vai operatīvo atbalstu SmartHR darbībai un izaugsmei.
mērķis, misija, vīzija, vērtības
"SmartHR" mērķis ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā.

"SmartHR" misija ir motivēt personāla un darba resursu vadības nozares attīstību Latvijā, veicinot atvērtu komunikāciju, zināšanu un informācijas pieejamību, kā arī pieredzes apmaiņu starp uzņēmumiem un nozares ekspertiem.

"SmartHR" vīzija ir vide, kurā uzņēmumu pārstāvji, personāla un darba resursu vadības nozares cilvēki un eksperti brīvi dalās ar pieredzi, palīdzot viens otram ar zināšanām un atbalstu, tādējādi veicinot kopējo uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
Un kas nav SmartHR?
SMART HR nav vieta, kur publicēt reklāmas, akcijas vai atlaides saviem vai uzņēmuma piedāvātajiem produktiem/pakalpojumiem.SMART HR nav vieta un rīks, lai salīdzinātu savus vai uzņēmuma produktus/pakalpojumus ar konkurentiem veidā, kas padara citus produktus mazvērtīgākus, vienlaikus pasniedzot savu produktu, kā vienīgo pareizo risinājumu.SMART HR nav vieta un veids, kā publicēt savu vai uzņēmuma produktu/pakalpojumu cenu politikas un komplekso piedāvājumu bukletus vai materiālus.SMART HR nav vieta un rīks tiešai produktu un pakalpojumu pārdošanai, kā arī tas nav interneta veikals vai preču katalogs.


Rīga, Brīvības iela 91
Latvija, LV - 1001
Telefons: +371 2017 2099
E-pasts: birojs@smarthr.lv
"Par inovācijām, tehnoloģijām un attīstību"