par mums
SmartHR Latvija
Kas tas ir? Un kas tas nav?
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.
mērķis, misija, vīzija, vērtības
"SmartHR" mērķis ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā.

"SmartHR" misija ir motivēt personāla un darba resursu vadības nozares attīstību Latvijā, veicinot atvērtu komunikāciju, zināšanu un informācijas pieejamību, kā arī pieredzes apmaiņu starp uzņēmumiem un nozares ekspertiem.

"SmartHR" vīzija ir vide, kurā uzņēmumu pārstāvji, personāla un darba resursu vadības nozares cilvēki un eksperti brīvi dalās ar pieredzi, palīdzot viens otram ar zināšanām un atbalstu, tādējādi veicinot kopējo uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
Un kas nav SmartHR?
SMART HR nav vieta, kur publicēt reklāmas, akcijas vai atlaides saviem vai uzņēmuma piedāvātajiem produktiem/pakalpojumiem.SMART HR nav vieta un rīks, lai salīdzinātu savus vai uzņēmuma produktus/pakalpojumus ar konkurentiem veidā, kas padara citus produktus mazvērtīgākus, vienlaikus pasniedzot savu produktu, kā vienīgo pareizo risinājumu.SMART HR nav vieta un veids, kā publicēt savu vai uzņēmuma produktu/pakalpojumu cenu politikas un komplekso piedāvājumu bukletus vai materiālus.SMART HR nav vieta un rīks tiešai produktu un pakalpojumu pārdošanai, kā arī tas nav interneta veikals vai preču katalogs.


Rīga, Brīvības iela 91
Latvija, LV - 1001
Telefons: +371 2017 2099
E-pasts: birojs@smarthr.lv
"Par inovācijām, tehnoloģijām un attīstību"