SmartHR Latvija

Semināri / Raksti / Karjera

Mēs esam par atklātību, brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju par jauniem rakstiem, publikācijām un semināriem no SmartHR.
2018
2017
Atgriezeniskās saites nozīme uzņēmuma attīstībā
Feedback welcome!
Būt novērtētām un pieņemtam ir cilvēku pamata vajadzība. Attīstīties un pilnveidoties - mūsdienu nepieciešamība un profesionālā motivācija. Vai ir iespējams uzlabot feedback sniegšanu? Kas raksturo labu feedback? Ar ko feedback atšķiras no kritikas?
Get free lesson
Just type your contacts
It's totally free
Rīki un metodes ilgtspējīgas organizācijas kultūras radīšanā
Organizācijas kultūra
Korporatīvā kultūra pastāvēs neatkarīgi, vai tā ir vai nav skaidri definēta, aprakstīta, komunicēta vai iedzīvināta. Vai mēs pamanām paradumus? Cik motivēti un drosmīgi esam iesaistīties, lai veidotu un dzīvotu tādā kultūrā, lai bizness plauktu?
SmartHR piedalās
RIGACOMM 2017
Tikai tehnoloģijas, inovācijas un risinājumi personāla un cilvēkresursu vadībā. Satiec SmartHR partnerus RIGACOMM 2017 izstādes ietvaros.
LOOP, Rīgas mārketinga nedēļa
Personāla vadība mūsdienās ir tik cieši saistīta ar mārketingu, kā vēl nekad agrāk.


Satiec SmartHR Rīgas Mārketinga nedēļā vai skaties mūs facebook "livestream".
SmartHR atbalsta
Organizācija un kultūra
Stress / Veselība / Labsajūta
Darbinieka veselība - gan fiziskā, gan garīgā - nenoliedzami ietekmē gan savstarpējās kolēģu attiecības, gan paša darbinieka attieksmi pret darbu un vidi, kurā tas atrodas. Kā veicināt labsajūtu pāramiņu laikā? Kā veselīgu izvēli padarīt par vieglu izvēli darbiniekiem? Kā neizdegt?
Darbinieku apmācību digitalizācija
Atklāti par e-apmācību vidi
Tradicionālo apmācību un e-apmācību mijiedarbība, plusi un mīnusi katrai no frontēm. Kā izvēlēties apmācības, kuras digitalizēt un kuras nē? Kā izveidot uz biznesa rezultātiem orientētu mācību vidi? Kādi ir plusi un mīnusi e-apmācībām lielā uzņēmumā? Un kā iemācīt darbiniekus pieņemt lēmumus?
Projekta atklāšana
SmartHR
Projekta misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai motivētu nozares attīstību Latvijā.
Par HR datu ieguvi, apstrādi un iznmantošanu
HR Dati un analītika
Personāla vadības datu bāze ir milzīgs resurss, kuru pareizi izmantojot iespējams iegūt vēl vienu stratēģisko partneri uzņēmuma attīstībai. Kādas sakarības par uzņēmuma attīstību slēpjas datos par darbiniekiem, to mainību, prombūtni, iesaisti, apmierinātību u.c. , un kā tos izmantot?
HR rīki un autonomija
HR rīki un tehnoloģijas
Rīgā ir vairāk nekā 60 dažādu uzņēmumu un projektu, kas palīdz personāla vadībai un cilvēkresursu nozarei, nemaz nerunājot par individuālajiem ekspertiem. Kādas ir Latvijā sniegtās iespējas? Jaunie uzņēmumi inovē un eksperimentē, radot jaunas iespējas piesaistīt, motivēt, apmācīt un attīstīt kompetences.
Atalgojuma un motivācijas sistēmas
Atalgojums un motivācija / Atkārtojums
Tādi labumi kā veselības apdrošināšana, apmācības, neformāli darba pasākumi jau ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu lielai daļai uzņēmumu, ko darbinieki jau uztver kā pašsaprotamu lietu. Šobrīd vairs nav jautājums par to, vai vērts domāt par citiem labumiem, bet gan – kādā formā tos pasniegt darbiniekiem, lai tie derētu dažādu paaudžu interesēm un vajadzībām.
Atalgojuma un motivācijas sistēmas
Atalgojums un motivācija
Apzinoties pieaugošo pieprasījumu pēc kvalificētiem darbiniekiem, potenciālie kandidāti kļūst arvien izvēlīgāki.Vai darba devējiem būtu jāpielāgojas prasībām? Vai atalgojums ir motivācija? Kā izvēlēties papildus "labumus", ko darbinieki novērtētu? Kā uzņēmums rīkojas ar tā finansēm un vai organizācija var atļauties nākamajā gadā piedāvāt algu pieaugumu?
Darba laika uzskaite un produktivitāte
Laiks ir nauda!
Ja runa ir par darbinieku laiku, tad noteikti svarīgi saprast, vai tas tiek izmantots lietderīgi un vai rada pievienoto vērtību. Kā saprast, kādi procesi ir lieki un optimizējami? Kā izlemt par vai pret optimizācijas sistēmu ieviešanu, un kā to pamatot vadībai?
Finanses un personālvadība
ROI personālvadībā
Spēja parādīt ROI jeb ieguldījumu atdeves aprēķināšana ir vitāli nepieciešama, lai veiktu pamatotus lēmumus uzņēmuma stratēģiskajai attīstībai. Kā novērtēt darbinieku mainības cenu? Kā izmērīt atdevi no uzņēmuma kultūras vai risinājumu ieviešanas? Kā pamatot inovāciju ieviešanu uzņēmumā?
Koučings un iesaiste
Kas īsti ir koučinga kultūra un kā koučings var veicināt darbinieku iesaisti? Kādi ir populārākie mīti un realitāte? Kā sasniegt darbinieku brīvprātīgu vēlmi turpināt attīstīt panākumu prasmes un iemaņas un veikt tādus uzdevumus, kas ne tikai atbilst, bet arī pārsniedz cerības?
Komanda / Uzņēmums / Stratēģija
Personālvadība un vadība
Ko vēlas CEO?
Kāda ir mūsdienu personālvadības loma uzņēmuma attīstībā - vai tai ir izpildfunkcija, vai arī HR var būt uzņēmuma stratēģiskais partneris? Kādi ir pienākumi un kāds ir rezultāts, kas būtu jāsasniedz? Un kā uzņēmuma vadītāji uztver personālā ieguldītas investīcijas, un kā vērtē to rentabilitāti?
SmartHR atbalsta
GDPR Forums 2018
Praktiski padomi, radoši risinājumi GDPR ieviešanā, diskusijas par regulas izaicinājumiem, prasībām un atspoguļojumu Latvijas tiesību aktos.
Darbinieku atlase
Mūsdienīga talantu atlase
Kā izvēlēties situācijai atbilstošo atlases metodi? Veikt atlasi iekšēji vai nodot šīs rūpes ārpakalpojumu sniedzējiem? Vajadzības spiestiem pieņemt pirmo pretimnācēju vai meklēt "īsto" un riskēt to neatrast? Ja veicies atrast, kā novērtēt tā potenciālu un atbilstību?
SmartHR atbalsta
Cilvēkfaktors konference
No mūsdienu darbinieka tiek gaidīta spēja būt uz pārmaiņu viļņa teju katru dienu. Kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad?
SmartHR akadēmija
AKADĒMIJA
Intensīvākais HR kurss 2018. gada tendencēs:
Cilvēkresursu vadība, HR tehnoloģijas un inovācijas. Praktiski piemēri un apmācības risinājumiem.
SmartHR atbalsta
ICF Coaching Conversations
Biznesa attīstības konference
" >11 veiksmīgu komandu noslēpumi "
Darba devēja tēls, sociālie tīkli un brendings talantu piesaistē
Mārketings personālvadībā
Kā mārketings izmanto sociālos tīklus, lai piesaistītu, noturētu un iesaistītu klientus? Vai personālvadība var izmantot šos rīkus un metodes, lai piesaistītu, noturētu un iesaistītu savus talantus? Kādi ir veiksmīgas mārketinga un HR sadarbības priekšnoteikumi?
Darba vieta
Gudra darba vieta
Arvien vairāk uzņēmumu sāk apzināties atbilstošas darba telpas, atbilstošu fizisko un psiholoģisko apstākļu, koleģiālo attiecību un kopējās atmosfēras saikni ar darbinieku produktivitāti, efektivitāti un iesaisti. Kas jāņem vērā veidojot iedvesmojošu darba vidi? Kāda ir vides loma darbinieku produktivitātē?
Rīga, Brīvības iela 91
Latvija, LV - 1001
Telefons: +371 2017 2099
E-pasts: birojs@smarthr.lv
"Par inovācijām, tehnoloģijām un attīstību"